Українці використовують безкоштовні біткойни для зберігання криптовалюти поза війною

На FreeBitcoins.com значно зросло використання в Україні


Схоже, багато українських користувачів почали використовувати біржову систему депозиту та виведення FreeBitcoins.com, щоб безпечно зберігати свою криптовалюту. Зберігання біткойн та інших криптовалют може бути складним у зоні бойових дій, і здатність швидко рухатися є вирішальною річчю. На щастя, українці все ще мають Інтернет і все ще використовують криптовалюту.

Нещодавно я створив коротке хвилинне відео на YouTube, яке показує людям, як створити гаманець для безпечного внесення криптовалюти на свій обліковий запис FreeBitcoins. Його можна знайти тут: https://www.youtube.com/watch?v=bnXlomuNMs4

Чи можу я внести та зняти без торгівлі?

Так, торгівля не є вимогою для використання системи FreeBitcoins.com для тимчасового зберігання криптовалюти в наших системах.

Щоб побачити нашу структуру комісій за депозити та зняття коштів, перегляньте: https://freebitcoins.com/xchange/faq

Порада професіонала: наш кран може сплатити частину або всі ваші комісії за зняття коштів!

Ми тут, у FreeBitcoins.com, намагаємося відповідати своєму імені, і у нас є функціонуючий спосіб для користувачів заробляти безкоштовну криптовалюту, яка вноситься безпосередньо на їхній біржовий рахунок. Оскільки рекламувати сервіс лише для криптовалюти надзвичайно складно, ми вирішили запропонувати нашим користувачам найбільше коштів через наш «кран».

https://freebitcoins.com/faucet/

Відео YouTube за допомогою крана: https://www.youtube.com/watch?v=WbWduKUuQUE


Posted

in

by

Tags: